Кошик
1646 відгуків

Побутова хімія з Європи – в чому фішка?

Стаття - це чисто суб’єктивна думка автора.

Пральні порошки, гелі для прання, різноманітні рідини для чищення – це все речі, котрі вже зайняли своє місце у нашому побуті. І це речі, котрі просто є, вони не є надзвичайними, вони просто є. Ми звикли, що самі миємось, і батьки так робили, і дідусі та бабці теж.

Тож, прибираючи черговий раз, було помічено, що крани вкрились нальотом водяного каменю і варто ще по інших дрібницях пройтись та навести красу. Експерименту заради вирішив спробувати Хвалену побутову хімію з Європи. І можу Вам чесно сказати, що вона працює – звісно, все працює, якщо доволі зосереджено і довго терти. Та тут справа у тому, що ці речовини працюють на рівні із Вами. Тобто чуда не буде – саме воно не помиється – однак і терти 40 хв не потрібно, наніс - почекав, добре протер 1, максимум 2 рази і все – робота зроблена.

Далі прийшла черга змінити засіб для прання, останнім часом перевага надається гелям, оскільки вони є вигіднішими ніж порошки. Тут не все так очевидно, оскільки є багато порошків різного виробництва і багато з цих багатьох навіть дуже пристойно справляються із своєю роботою. Детальніший аналіз показав, що різниця у ціні різних порошків (в тому числі і рідких порошків, так званих гелів для прання) полягає у маркетингу та складниках. Варто зазначити, що зараз час тренду, відмови від вмісту фосфатів у миючих засобах через їх негативний вплив на здоров’я людей при тривалому використанні (алергії / подразнення шкіри, тощо). Питання маркетингу чи реального здоров’я кожен сам вирішить для себе, для обох думок аргументів достатньо.

Пральні порошки Dalli – декларують, що у них є серія порошків та гелів для прання спеціально для дитячих речей. Ці засоби розроблялись спільно із Німецькою асоціацією дерматологів.

Здогадуюсь про що Ви думаєте, читаючи попереднє речення, так мої батьки і їх батьки вижили і були в чистоті і без таких порошків. Але ж у них і не було того комфорту, що дає Мерседес чи БМВ – порівняння трішки іншого плану більш очевидного.

Локомотивами технологічного прогресу, а він повсякчас стосується і доволі простих та звичних речей, є Німеччина, Франція, Японія, Штати, Китай.

А технології, котрі для них вчорашній чи позавчорашній день, звісно, також працюють і ефективні. І в більшості випадків цілком прийнятні для країн із менш розвинутими економіками. І все б могло так і працювати, якби у цих менш розвинутих країнах працювали закони. Власне, думка у тому, що у бізнесменів постійно крутиться в голові думка як заробити більше і на чому зекономити. Ви чули, щоб у нас були випадки, коли будь-якого виробника попросили публічно привести свій виріб до умов ДСТУ (державних стандартів ….) ?

А де працює схема, що виробник дійсно піклується про свій імідж (направду, його більше цікавить ціна на акції, котрі можуть суттєво втратити у вартості внаслідок того, що хтось вирішив зекономити на складниках).

Таким чином висновок напрошується наступний – купуючи побутову хімію з Європи, чи то порошок Dash, чи то засоби W5, ми платимо за технологічність, чесну роботу засобу, і найцікавіше - впевненість у тому, що витрачені кошти виправдають наші очікування, бо сам виробник піклується про якість свого продукту.

Звісно, якщо Ви бажаєте когось покарати прибиранням, ))) то краще засобів взагалі не давати, а якщо це просто робота – то дозвольте засобам, порошкам, гелям брати пів роботи на себе.

Інші статті

  • Гіпоалергенні гелі для душу стають все більш популярними серед споживачів. Дізнайтеся про їх переваги, для кого вони створені, та чим відрізняються від звичайних гелів. Зробіть вибір на користь безпечного догляду за шкірою.
  • Дізнайтеся, чому екологічні засоби для миття посуду, такі як гелі та таблетки для посудомийних машин, стають все більш популярними. Досліджуйте важливість підтримання екологічної чистоти, переваги використання еко-засобів у повсякденному житті, та як це може позитивно вплинути на ваше здоров'я і навколишнє середовище.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner