Кошик
1452 відгуків

Побутова хімія з Європи – в чому фішка?

Стаття - це чисто суб’єктивна думка автора.

Пральні порошки, гелі для прання, різноманітні рідини для чищення – це все речі, котрі вже зайняли своє місце у нашому побуті. І це речі, котрі просто є, вони не є надзвичайними, вони просто є. Ми звикли, що самі миємось, і батьки так робили, і дідусі та бабці теж.

Тож, прибираючи черговий раз, було помічено, що крани вкрились нальотом водяного каменю і варто ще по інших дрібницях пройтись та навести красу. Експерименту заради вирішив спробувати Хвалену побутову хімію з Європи. І можу Вам чесно сказати, що вона працює – звісно, все працює, якщо доволі зосереджено і довго терти. Та тут справа у тому, що ці речовини працюють на рівні із Вами. Тобто чуда не буде – саме воно не помиється – однак і терти 40 хв не потрібно, наніс - почекав, добре протер 1, максимум 2 рази і все – робота зроблена.

Далі прийшла черга змінити засіб для прання, останнім часом перевага надається гелям, оскільки вони є вигіднішими ніж порошки. Тут не все так очевидно, оскільки є багато порошків різного виробництва і багато з цих багатьох навіть дуже пристойно справляються із своєю роботою. Детальніший аналіз показав, що різниця у ціні різних порошків (в тому числі і рідких порошків, так званих гелів для прання) полягає у маркетингу та складниках. Варто зазначити, що зараз час тренду, відмови від вмісту фосфатів у миючих засобах через їх негативний вплив на здоров’я людей при тривалому використанні (алергії / подразнення шкіри, тощо). Питання маркетингу чи реального здоров’я кожен сам вирішить для себе, для обох думок аргументів достатньо.

Пральні порошки Dalli – декларують, що у них є серія порошків та гелів для прання спеціально для дитячих речей. Ці засоби розроблялись спільно із Німецькою асоціацією дерматологів.

Здогадуюсь про що Ви думаєте, читаючи попереднє речення, так мої батьки і їх батьки вижили і були в чистоті і без таких порошків. Але ж у них і не було того комфорту, що дає Мерседес чи БМВ – порівняння трішки іншого плану більш очевидного.

Локомотивами технологічного прогресу, а він повсякчас стосується і доволі простих та звичних речей, є Німеччина, Франція, Японія, Штати, Китай.

А технології, котрі для них вчорашній чи позавчорашній день, звісно, також працюють і ефективні. І в більшості випадків цілком прийнятні для країн із менш розвинутими економіками. І все б могло так і працювати, якби у цих менш розвинутих країнах працювали закони. Власне, думка у тому, що у бізнесменів постійно крутиться в голові думка як заробити більше і на чому зекономити. Ви чули, щоб у нас були випадки, коли будь-якого виробника попросили публічно привести свій виріб до умов ДСТУ (державних стандартів ….) ?

А де працює схема, що виробник дійсно піклується про свій імідж (направду, його більше цікавить ціна на акції, котрі можуть суттєво втратити у вартості внаслідок того, що хтось вирішив зекономити на складниках).

Таким чином висновок напрошується наступний – купуючи побутову хімію з Європи, чи то порошок Dash, чи то засоби W5, ми платимо за технологічність, чесну роботу засобу, і найцікавіше - впевненість у тому, що витрачені кошти виправдають наші очікування, бо сам виробник піклується про якість свого продукту.

Звісно, якщо Ви бажаєте когось покарати прибиранням, ))) то краще засобів взагалі не давати, а якщо це просто робота – то дозвольте засобам, порошкам, гелям брати пів роботи на себе.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner