Кошик
1523 відгуків

Про нас

Вітаємо в інтернет-магазині товарів з Європи BEARCOFFEE!

Чому BEARCOFFEE? Тому, що коли засновувався інтернет-магазин, маркетинг був чимось далеким і точно не освоєним. І так ми продаємо каву. Якщо Ви полюбляєте спати як ведмідь і для того, щоб прокинутись, необхідно докласти зусилля, то наша кава Вам в допомогу.

Не кавою єдиною, ми продаємо продукти з Європи і побутову хімію з Європи. В нас ви знайдете бельгійський шоколад, іспанське печиво, віденські вафлі, італійські соуси, турецькі оливки, грецькі маслини, а також продукти без глютену і продукти без цукру. Це приємно, коли можна скласти смачні і корисні засоби в одну покупку і заощадити таким чином на доставці. Корисними вважаю засоби для прибирання, чищення, прання, все те, що можна назвати побутовою хімією з Європи. Для мене особисто, не в контексті продажу, це «маленькі помічники». Приємно, коли при прибиранні хімія (маленькі помічники) працює на рівні або навіть більше, ніж той, хто прибирає — це про побутову хімію Denkmit, Dash, Dalli. Більше інформації на сторінках груп і конкретних товарів.

В нашому досвіді роботи Ви можете впевнитись кількома опосередкованими шляхами:

  • відгуки наших клієнтів,
  • наявність можливості онлайн-оплати VISA, Mastercard (LiqPay, Apple Pay, G-Pay), і навіть, якщо Вам здається це звичним — повірте, що в тому числі і банку вигідно, щоб все працювало як слід,
  • соціальні мережі — гляньте, коли було створено обліковий запис і чи він ведеться як слід,
  • врешті, Ви можете зателефонувати і поспілкуватись.

Чому вигідно купувати в інтернет-магазині bearcoffee.com.ua? Тому, що у нас вигідні пропозиції — перевіряйте ціни і купуйте вигідно.

 

Інформація про компанію

Назва:
bearcoffee.com.ua
Тип компанії:
Торгова компанія
Кількість співробітників:
Менше 5 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2017
Організаційно-правова форма:
Суб'єкт підприємницької діяльності

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
Усі хто любить смачно поїсти

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner