Кошик
1489 відгуків

Важка або технічна вода, а також догляд за пральною машинкою, посудомийною машинкою та кавоваркою

Пом'якшення води та запобігання утворенню вапнякового накипу

Важка або технічна вода, а також догляд за пральною машинкою, посудомийною машинкою та кавоваркою – це проблеми, які не можна недооцінювати. Коли у систему водопостачання потрапляє неочищена вода з різних причин, це створює загрозу для пристроїв, що підключені до водопостачання.

Надмірна кількість мінералів, таких як кальцій і магній, сприяє утворенню вапнякових нальотів. Це можна легко помітити, спостерігаючи шар накипу у чайнику. Якщо ви помітили, що накип утворюється інтенсивно, то на відміну від чайника, пристрої, такі як кавоварка, пральна машина або посудомийна машина, потребують більш складної процедури очищення від накипу.

Що можна зробити, щоб пом'якшити воду і запобігти утворенню вапнякових нальотів або навіть провести профілактичне очищення?

Антикальк таблетки можуть бути корисними для зменшення відкладень від жорсткої води. Вони містять спеціальні речовини, які зв'язуються з мінералами, такими як кальцій і магній, що зазвичай присутні в жорсткій воді. Це допомагає запобігти утворенню вапняних нальотів на поверхні посуду, сантехніки та інших пристроїв, які використовують воду.

Використання антикальк таблеток досить просте: ви можете додати 1 таблетку до прання або помістити 3 таблетки в порожню пральну машинку і запустити її на максимальній температурі протягом одного циклу прання.

А як щодо посудомийних машин? Для них існують окремі спеціалізовані промивки. Ці засоби проникають у внутрішні трубки і форсунки посудомийної машини та очищають їх зсередини. Інші методи не дозволяють досягти такої якості очищення.

Використання промивки для посудомийки також дуже зручне: просто помістіть флакон з миючою речовиною в відділення для столового посуду і запустіть порожню посудомийну машину на максимальній температурі. Загалом рекомендується проводити таке очищення 1 раз на квартал, або частіше, якщо ви маєте справу з жорсткою водою.

Крім того, існують спеціалізовані порошки для чищення пральних машин і посудомийних машин, які ефективно видаляють вапняковий наліт. Використовуйте їх також з порожніми машинками на максимальній температурі. 

Якщо у вас є неприємний запах з пральної машинки, це може свідчити про наявність бактерій. Для усунення неприємного запаху і дезінфекції пральної машинки використовуйте спеціальну промивку.

Навіть для кавоварок є окремий засіб - декальцинатор.

Чому так багато засобів? Оскільки всі ці пристрої працюють з різним об'ємом води та в різних режимах миття (тривалих або коротких), ці засоби мають різну концентрацію і не є взаємозамінними.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner