Кошик
1489 відгуків

Коли закінчується прийом гостей?

Моменти радості нам приємно розділяти з рідними і близькими, і найпоширеніший формат - це гості. Ходити в гості - це гарна традиція, а приймати гостей - це приємність із працею. А ще гості - це привід дістати кращий посуд, що є вдома. Бо у кого немає сервісу чи особливо гарних тарілок чи бокалів на випадок свята?

Відповідаючи на питання у назві статті, вважаю, що прийом гостей завершується після того, як все прибрано. І чудово, якщо у вас є помічник у вигляді посудомийної машини. Таким чином, навіть святковий посуд і бокали можна мити в посудомийній машині. Просто є кілька моментів, про які згодом.

Як пояснити безжиттєвому механізму, що це особливий святковий посуд і з ним треба бережно та, по можливості, з любов'ю? Якщо здається, що це неможливо, то все ж є рішення. Якщо не змінні механічні фактори, давайте змінимо не як, а чим саме мити посуду.

Завжди варто знати, як саме працює ваша техніка, і посудомийна машина - не виняток:

  • Якщо у вас є відсік для солі, використовуйте сіль для посудомийних машин, і не думайте, що звичайна кухонна сіль її замінить (кухонна сіль, яку ми їмо, очищена на 98%, а технічна - на 99,98% - це 20 грамів "піску" на кілограм - ризик зіпсувати посуду та машинку).
  • Обов'язково використовуйте ополіскувач - якщо ви ще не користувалися ним, то вітаю, на вас чекає магічний досвід - ви дізнаєтеся новий рівень миття посуду.
  • Використовуйте лише якісні таблетки для миття посуду, і навіть якщо виробник зазначає, що вони містять сіль і ополіскувач, не лінуйтеся й дотримуйтесь інструкцій виробника вашої посудомийної машини й все ж використовуйте додаткову сіль і ополіскувач.

Схоже, все ж не так складно. Якщо ви знаєте, які таблетки миють на зараховано, які миють добре, а які - чарівно. Дозвольте мені більше вас не інтригувати. Рекомендую вам перевірений часом досвід компанії Miele. У 1929 році вони першими винайшли повністю автоматичну посудомийну машину, і з того часу вони виготовляють чудову й надійну техніку, а також миючі засоби для неї. Сьогодні ви можете скористатись Miele Ultra Tabs - це таблетки для миття посуду, які миють чарівно.

Особливі речі потребують особливого догляду. Нехай казкові вечори завершуються чарівним миттям посуду з Miele Ultra Tabs.

У нашому магазині ви можете придбати таблетки для посудомийної машини Miele Ultra Tabs - https://bearcoffee.com.ua/ua/p1865326440-miele-ultra-tabs.html

, а також ополіскувач - https://bearcoffee.com.ua/ua/p1648109275-opolaskivatel-dlya-posudomoechnyh.html

, а також сіль для посудомийної машини - https://bearcoffee.com.ua/ua/p1857420193-finish-col-dlya.html.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner