Корзина
179 отзывов
Надежный продавец Prom.ua

Tchibo

Tchibo — німецька компанія заснована в 1949 році, головний офіс компанії знаходиться в Гамбурзі. Чому це важливо ? в даному випадку це важливо тому що саме в Гамбурзі одна із світових кавових бірж. На місці придбали і виготовили смачну каву. Чи смачну - так смачну - Ви теж можете переконатись у цьому. 

Tchibo, Чібо – це розчинна кава

Кава Чібо – це кава розчинна від найбільшого Німецького виробника кави. Ці гранули що повністю розчиняються і утворюється кава – це сублімована кава. Мабуть це найкраща розчинна кава в розумінні технології приготування.

Особливостями розчинної кави Чібо є чіткий поділ продукції.

Tchibo Gold Selection (Чібо Голд Селекшн) - це ідеальна рівновага аромату і насиченого смаку, відмінних смакових властивостей та густої пінки.

Tchibo Exclusive (Чібо Екслюзив) - Барвистий смак цієї кави з яскравими відтінками чорносливу та чорного шоколаду вирізняє цю каву з посеред інших.

Tchibo Black’n White (Чібо Блек ен Вайт) - це особливий купаж, який розроблено для приготування кави з молоком. Ця розчинна кава в повній мірі себе розкриває саме при додаванні вершків чи молока.

Придбати розчинну каву гуртом? Пишіть bearcoffeeua@gmail.com

  

Tchibo, Чибо – это растворимый кофе

Кофе Чибо – это кофе растворимый от самого крупного Немецкого производителя кофе. Эти гранулы, что полностью растворяются и получается кофе – это сублимированный кофе. Возможно это лучший растворимый кофе в понимании технологии приготовления кофе.

Особенностью кофе Tchibo есть четкая сегментация продукции.

Tchibo Gold Selection (Чибо Голд Селекшн) – это образец идеального равновесия аромата и насыщенного вкуса, отличных вкусовых свойств и густой пенки.

Tchibo Exclusive (Чибо Эксклюзив) – Бархатный вкус этого кофе с явно выраженным оттенком чернослива и черного шоколада – четко отличает этот кофе от всех других.

Tchibo Black’n White (Чибо Блек ен Вайт) – это особенный купаж, который разработан для приготовления кофе с молоком. Это растворимый кофе, который в полной мере себя раскрывает при добавлении молока или вершков.

Купить кофе растворимый оптом? Пишите bearcoffeeua@gmail.com