Корзина
172 отзыва
Надежный продавец Prom.ua

Paulig

За даними Міжнародної організації з кави, найбільше кави на душу населення споживають у Фінляндії. Кожен мешканець цієї країни споживає в середньому 12 кг кави щороку. Далі в переліку йдуть Норвегія (9,9 кг на душу населення), Ісландія (9 кг), Данія (8,7 кг) та Швеція (8,2 кг).

Paulig, Пауліг – це кава в зернах з Фінляндії

Холодна і засніжена Фінляндія у 1876 році приютила у себе Густава Пауліга. Торговця так званими колоніальними товарами. У ті часи кава в зернах продавалась необсмаженою – і кожен кавоман мав сам собі смажити каву. Paulig першими в Скандинавії запустили промислове обсмажування кави.

У 1929 році була представлена світу Paulig Presidentti (Пауліг Президентті) – бленд із чистої арабіки із горіховим ароматом та горіховим післясмаком. Ви можете сьогодні купити Пауліг Президент в BEARCOFFEE.

Скандинавська соціальна відповідальність має давні коріння – Пауліг перший виробник кави у світі котрий почав друкувати дату виробництва кави на упакуванні кави в зернах та меленої кави. Для того щоб клієнтам було зручно орієнтуватись у свіжості кави.

Три кави для кавомана від Пауліг

Paulig Presidentti (Пауліг Президентті) – тому, що це кава із історією в 90+ років. Будь це вино чи віскі 90 річної витримки …. А це рецепт кави – перевірений часом.

Paulig Arabica (Пауліг Арабіка) – міцна кава з кислинкою фруктовим післямаком і нотами горіху.

Paulig Classic – (Пауліг класична) – це класика кави у баченні Фінських ростерів. Середній ступін обсмаження – багатий аромат кави із Центральної Америки – і тільки кави в поєднанні із Фінською майстерністю

Важливо – Скандинави не понтуються. Однак всі кави мають сертифікат UTZ – що це таке? Це така позначка котра запевняє Вас кавоманів про те що на плантаціях де росте кава в зернах не зливають хімікати і не примушують працювати дітей. А у робітників є доступ до мед засобів та лікаря на самій плантації. І про це ніхто не кричить не кічиться – думаєте лапша ? заходьте на офіційний сайт Пауліг пошукайте там є сервіс де Ви можете внести код кави і дізнатись на якій плантації вирощені зерна для неї – по програмі UTZ. Це мега крутий сервіс.

Paulig – дуже недооцінена кава, куштуйте її бо вона по якості і рівню приготування на рівні Італійської просто Фінська у них своє якісне бачення кави.

Хочете купити каву в зернах Paulig гуртом – пишіть bearcoffeeua@gmail.com

 

Paulig, Паулиг – это кофе зернах с Финляндии

Холодная и заснеженная Финляндия в 1876 году приютила у себя Густава Паулига. Торговца так званными колониальными товарами. В те времена кофе в зернах продавался не обжаренным – и кофеманы сами себе ростарами были. Paulig первыми в Скандинавии запустили промышленную обжарку кофе.

В 1929 году была представлена миру Paulig Presidentti (Паулиг Президентти) – бленд из чистой арабики с ореховым ароматом и ореховым послевкусием. Они и сегодня делают этот кофе по тому же рецепту – Вы можете купить Паулиг Президент в BEARCOFFEE.

У Скандинавской социальной ответственности давние корни – Паулиг первыми в мире напечатали дату производства кофе на упаковке. Стали основателями тренда.

Три кофе для кофеманов и кофеголиков от Паулиг

Paulig Presidentti (Паулиг Президентти) – по тому, что этот кофе первый кофе собственного бренда Паулиг на рынке (история в 90+ лет). Будь это вино или виски 90 летней выдержки …. А это рецепт кофе – признанный и пользующийся спросом. 

Paulig Arabica (Паулиг Арабика) – Крепкий кофе с кислинкой фруктовым послевкусием и нотками ореха.

Paulig Classic – (Паулиг классическая) – это классика кофе в видении Финских ростеров. Средняя обжарка – богатый аромат кофе из Центральной Америки – и только кофе плюс мастерство Финнов.

Важно – Скандинавы не понтуються. Все кофе Paulig имеют сертификат UTZ – что это такое? Это такой значок на кофе – который гласит о том, что на плантациях где растет кофе в зернах, не сливают химикаты и не заставляют работать детей. Это заботливость по умолчанию – хотите проверить – зайдите на официальный сайт Паулиг там есть возможность внести код с пачки кофе и узнать на какой плантации выращены зерна кофе.

Paulig – это очень недооцененный кофе – пробуйте его он по уровню качества как Итальянский, но вкус у него Финский.

 Хотите купить кофе в зернах Paulig оптом – пишите bearcoffeeua@gmail.com