Корзина
179 отзывов
Надежный продавец Prom.ua

Gimoka

Кава Gimoka (Джімока) – у всій своїй лінійці кави (кави у зернах та меленої кави) - це чисте задоволення, доступне де завгодно. Однією із місій компанії є дарувати радість у Ваших домівках. Чуттєва кава для кавоманів. 

 

Gimoka Джімока – це кава в зернах

Коли мова йде про каву звично чути, що каву вирощують на гірських схилах. Кава Джімока це гірська кава – завод де обсмажується кава розташовано на висоті понад кілометр над рівнем моря. Так це Італійські Альпи – а значить Gimoka це Альпійська кава.

Полюбляєте каву із молоком – із Альпійським молоком? Скуштуйте каву із молоком приготовану в Мокка із кави Джімока.  

Будучи в Італійських альпах Вам часто траплятимуться кавярні Gimoka. Кава Джімока міцна – майте на увазі, що головний акцент смаку каві надають кавові зерна робусти. Завдяки робусті каві притаманна гірчинка, одночасно із цим це вдалий вибір ранкової кави. Заряду бадьорості вистачить на довго.

В асортименті кави у зернах Джимока – Gimoka Gran Bar (Джимока Гран Бар), Gimoka Gran Festa (Джімока Грам Феста), Gimoka Gran Gala (Джимока Гран Гала), Gimoka Dulcis Vitae (Джімока Дольче Віта), Gimoka Gusto Ricco Bianco (Джимока Густо Ріко Бянко)  

Ми радимо Вам скуштувати Gimoka Gran Bar (Джимока Гран Бар) – у цій каві найкраще передається бачення Джімоки на каву – на каву міцну – на каву дешеву. Її варто спробувати бо це Кава – вона без понтів, без піару, гіркувата (на думку автора цього тексту) – та вона є і її люблять шанувальники. Кавомани це як сомелье знати треба і такі смаки.

Хочете придбати каву в зернах Gimoka – пишіть bearcoffeeua@gmail.com

 

Gimoka Джимока – это кофе в зернах

Когда речь идет о кофе мы чаще всего узнаем, что его выращивают на горних склонах. Кофе Джимока это горный кофе – завод где обжаривается кофе размещен на высоте более километра над уровнем моря. Да это Итальянские Альпы – а значит Gimoka это Альпийский кофе.

Любите кофе с молоком – Альпийским молоком? Попробуйте кофе с молоком приготовленный в Мокка с кофе Джимока.  

Будучи в Итальянских Альпах Вам часто будут встречаться кофейня Gimoka. Кофе Джимока крепкий – помните, что главный акцент кофе придают кофейные зёрна робусты. Благодаря робусте кофе имеет горчинку, одновременно с этим - это удачный выбор для утреннего кофе. Заряда бодрости хватит на долго.

В ассортименте кофе в зернах Джимока – Gimoka Gran Bar (Джимока Гран Бар), Gimoka Gran Festa (Джимока Грам Феста), Gimoka Gran Gala (Джимока Гран Гала), Gimoka Dulcis Vitae (Джимока Дольче Вита), Gimoka Gusto Ricco Bianco (Джимока Густо Рико Бянко)  

Мы рекомендуем отведать Gimoka Gran Bar (Джимока Гран Бар) – в этом кофе передаётся видение Джимоки на кофе – на кофе крепкий – на кофе дешевый. Его стоит попробовать потому что это Кофе – кофе без понтов, без пиара, с горчинкой (на вкус автора этого текста) – ы он есть и эго любят люди.

Хотите купить кофе в зернах Gimoka – пишите bearcoffeeua@gmail.com