Корзина
172 отзыва
Надежный продавец Prom.ua

Lavazza

Lavazza (Лавацца) – коли ми кажемо чи чуємо Лавацца (Lavazza) ми розуміємо Італійська кава, і коли хтось каже Італійська кава то в думках Lavazza. І це факт - широкий асортимент - відоме імя - чудовий продуктовий ряд кави у зернах, меленої кави настільки популярні, що іншим виробникам приходиться виростати із тіні Лавацца. 

Lavazza, Лавацца, Лавазза …Італійська кава

Чому Італійська кава така відома – тому, що вона якісна. Навіть в Бразилії (країні де вирощують більше всього кави в світі) Італійська кава вважається найкращою.

Коли Ви чуєте Італійська кава то швидше за все асоціюєте її із Lavazza, Лавацца, Лавазза.

Компанія Lavazza заснована у 1895 році і понад 100 років займається кавою. Це дійсно потужна компанія котра має прямі угоди із кавовими плантаціями і купує зерна кави не на біржі, а по власноруч проведених перевірках якості кавових зерен.

Купити кава в зернах – це вибір гурманів та кавоманів. Кава в зернах Лавацца це мандрівка смаками кави та їхніми сумішами. Кава в зернах Lavazza це вибір таких мереж як Старбакс – що додатково підтверджує високий рівень якості Лавазза.

У форматі кави у зернах Вам доступні такі суміші, як Lavazza Tierra (Лавацца тіерра) (Це кава сертифікована Rain forest alliance – зерна для цієї кави походять із екологічно чистих плантацій), Lavazza qualita oro (Лавацца ОРО) золотий стандарт кави від Лавацца, Lavazza crema e aroma (Лавазза крема) – бленд спеціально обсмажений щоб давати максимум крема у Вашій каві.

Шукаєте каву в зернах гуртом ? звертайтесь bearcoffeeua@gmail.com

Lavazza, Лавацца, Лавазза …Итальянский кофе

Почему Итальянский кофе такой известный – по тому, что это качественный кофе. Даже в Бразилии (стране где выращивают больше всего кофе в мире) Итальянский кофе считается лучшим.

Когда Вы слышите Итальянский кофе то скорее всего ассоциируете его из Lavazza, Лавацца, Лавазза.

Компания Lavazza учреждена в 1895 году и более 100 лет занимается кофе. Это действительно большая корпорация, которая имеет прямые соглашения с кофейными плантациями и покупает кофе у них без посредников. Также самостоятельно выискивая лучшие из плантаций.

Купить кофе в зернах – это выбор гурманов и кофеманов. Кофе в зернах Лавацца это путешествие вкусами кофе и ихними смесями. Кофе в зернах Lavazza это выбор таких сетей как Старбакс – что еще раз подтверждает высокий уровень качества Лавазза.

Кофе в зернах — это новый мир открытий Вам доступны такие смеси, как Lavazza Tierra (Лавацца тиерра) (Кофе сертифицирован Rain forest alliance – зерна для этого кофе произрастают на экологически чистых плантациях), Lavazza qualita oro (Лавацца ОРО) золотой стандарт кофе от Лавацца, Lavazza crema e aroma (Лавацца крема) – бленд специально обжаренный так чтобы давать максимум крема в Вашем кофе.

Ищете кофе в зернах оптом? пишите bearcoffeeua@gmail.com