Корзина
243 отзыва

Миючі засоби – яка різниця ?

Знання це сила і можливість бути здоровішим

На днях взнав, що в одній мережі магазинів є гель для прання по чудо ціні

Німецький

На 40 прань

Ціна близько 40 гривень

Результат: Прання німецької якості по вартості 1 грн за прання – Чудесно? В кінці статті зможете переконатись чи так чи є на*обка.

І думаю, що варто поділитись важливою інформацією 

Ми мешкаємо в Україні. На території України станом на березень 2021 року – дозволено виготовляти та реалізовувати миючі засоби із вмістом фосфатів на рівні не більше 17%.

А в Німеччині дозволено виготовляти і реалізовувати миючі засоби із вмістом фосфатів на рівні не більше 5%. А у ще ряді країн порошки взагалі без фосфатні. Це нормально що кожен має свої правила.  

Скажемо одразу – фосфати це дешево, без фосфатні миючі засоби в рази дорожчі. Тому якщо бюджет на чистоту малюсінький, маленький, чи вкрай обмежений – не заморочуйтесь – періть тим що є і статтю читати не на часі.

Для повної чіткості і взаємо порозуміння – Умовна компанія, що має виробничі потужності на території Німеччини та України може виготовляти один і той самий порошок (торгова марка / назва / дизайн … все все) за різними рецептурами. Для Фатерлянду не більше 5% фосфатів. а для Неньки не більше 17% фосфатів. І матиме повне право на «Німецьку якість» і решту маркетингових прийомів.

До чого ті фосфати і чому до них стільки уваги.

Фосфати – компонент, що у великих дозах робить пральний порошок небезпечним для всього живого. І від використання якого у побутовій хімії відмовилися в багатьох розвинених країнах.

Більшість пральних порошків в Україні – виробляються на основі фосфатів: сполук різних металів і фосфорної кислоти. Використовують їх для зменшення жорсткості води і покращення мийної здатності порошку. Використовуючи їх (миючі засоби із фосфатами), ми наражаємо себе на небезпеку. Адже носимо одяг та спимо на простирадлах і наволочках, з яких залишки порошку виполоскали не до кінця. Таким чином, через шкіру ці речовини надходять до нашого організму.

Фосфати впливають на шкіру, в результаті чого з’являються дерматологічні захворювання. І на внутрішні органи порушуючи функції нирок, печінки, м’язів, виникають отруєння та порушення обмінних процесів.

Повернемось до Гелю історія з яким і надихнула написати цю статтю – виготовляється цей засіб на території України. І таки це німецька якість – це правда. Часів коли у Німеччині було дозволено класти 17% фосфатів.

 

Як обрати порошок щоб він був безпечним для Вас, і Вашої родини і містив чим по менше фосфатів?

Якщо миючий засіб виготовлено на території ЄС для ринку ЄС – то більшість із них є учасниками програми cleanright.eu – це вже непрямий доказ того що засіб продається на території ЄС а відповідно і відповідає екологічним вимогам ЄС.

cleanright.eu

Якщо перед Вами продукт бреду мережі Lidl (W5 / Formil) / Aldi – це Німецькі торгівельні мережі то також можете бути впевнені що Вони відповідають вимогам ЄС щодо безпечності та екологічності.

Якщо Вам до душі Вітчизняні виробники – то читайте склад там має писати.

 

Для тих кому важливі турбота про дитячі речі і здоров’я дітей  – ось чудовий засіб із вмістом фосфатів менше 5% (тицяй тут) - схвалений Німецькими дерматологами – Виготовлений у Німеччині і дозволений до продажу в Німеччині.

Другие статьи

  • Тунець консервований - як обрати, який буває
  • Стаття про якість калорій, які нам пропонують різні виробники. Про чудовий замінник Пальмової олії (вона не дуже корисна) - та є корисний замінник який додасть кожній кілокалорії у Вашому раціоні.